1.طبق اعلام سازمان هواپمایی کشوری، برای پروازهای داخلی نیاز به تست کرونا نیست؛ اما از پرواز افرادی که تست کرونای آنها تا ۱۴ روزقبل ازتاریخ پروازمثبت بوده، جلوگیری می‌شود.‌این افراد موظفند برای بهره‌مندی ازسفر، پس ازطی دوران نقاهت وسلامتی کامل به مراکزمعتبر وزارت بهداشت مراجعه کرده وپس ازتست دوباره کرونا،نتیجه منفی بودن را،هنگام استفاده ازخدمات حمل ونقل هوایی به همراه داشته باشند.چنانچه علايم ابتلا به ويروس کرونا داريد يا تست کرونا شما مثبت شده و يا کد ملي شما بعنوان بيمار در سامانه وزارت بهداشت ثبت شده(تا 14 روزقبل)،بدون داشتن تست PCR منفي (جديد)از سفرشماجلوگيري مي شود.خسارت وارده متوجه شخص مسافر ميباشد.

درمورد پروازهای خارجی مسافر موظف است تست PCR منفی با اعتبار72 ساعت قبل از پرواز را داشته باشد.درغیراینصورت از پذیرش مسافر ممانعت بعمل می آید.مسئولیت هرگونه عدم پذیرش برعهده مسافر می باشد.  

 2. درصورت هرگونه تغییر در برنامه های پروازی از سوی ایرلاین، اطلاع رسانی از طریق پیامک و نیز پست الکترونیک خواهد بود. اطلاعات وارد شده توسط شما ملاک اطلاع رسانی ما خواهد بود. لذا مسافران موظف به وارد نمودن اطلاعات صحیح و معتبر می باشند. مسئولیت هر گونه اشتباه در وارد کردن اطلاعات تماس برعهده مسافر می باشد.

3. پاسپورت مسافرین در پروازهای بین المللی می بایست حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد. بدیهی است مسئولیت ناشی از عدم توجه به اعتبار پاسپورت بر عهده مسافرین می باشد. بدیهی است درصورت عدم پذیرش مسافر بدلیل عدم رعایت مورد ذکر شده، هزینه ابطال بلیط و یا خسارت احتمالی بر عهده خریدار می باشد.

5. خرید شما مسافر گرامی روی سیستم ما در مسیرهای خارجی به منزله آگاهی و اطلاع شما از شرایط ویزا و نیز مجوز خروج از کشور می باشد. لازم است دقت کافی را در این مورد بعمل آورده و درصورت هرگونه ابهام با همکاران ما تماس حاصل فرمایید. درغیر اینصورت شرکت در قبال مجوز خروج، اعتبار پاسپورت و ویزا هیچگونه مسئولیتی ندارد.

6. حضورمسافرین در فرودگاه مبداء، جهت پروازهای داخلی 2 ساعت و جهت پروازهای خارجی 3 ساعت قبل از پرواز الزامی است.

7. کانتر Check-In در پروازهای داخلی 30دقیقه و در پروازهای خارجی یک ساعت قبل از پروازبسته شده و پذیرش مسافر و بار انجام نمی گردد.